https://lulany.pl/pomaranczowe/ - przecena pomarańczowe zegarki damskie - Specjalna czasowa przecena na pomarańczowe zegarki dla damskie, teraz jeszcze niższe ceny.
tarasy drewniane Poznań aj-studio.pl Jeśli szukasz firmy, która wykonuje solidne tarasy drewniane, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w której znajdziesz usługi z zakresu projektowania oraz montażu, sprawdź – AJ Studio Poznań. AJ Studio Poznań, to doświadczona firma, która projektuje i wykonuje na indywidualne zamówienie klienta tarasy drewniane lub kompozytowe w konkurencyjnych cenach. Sprawdź ofertę na stronie www.aj-studio.pl i złóż zamówienie na solidny i trwały taras, zapraszamy!
minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach8-315 sep uprawnienia minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach8-315      kotek do druku

Olej pełzający antykorozyjny, czyli zabezpieczamy progi auta

Z początku niewielkie i niewinne ognisko rdzy w ciągu kilku najbliższych miesięcy może zawładnąć karoserią naszego kochanego auta. Co zrobić, aby dobrze je zabezpieczyć? Podpowiadamy.

Olej pełzający antykorozyjny – pierwsze kroki w walce z rdzą

Pierwszy krok, jaki podejmujemy to po prostu dokładne umycie auta. Nie tylko zewnątrz, ale również zwracamy uwagę na progi i różne zakamarki. Również podwozie i nadkola. Na wyczyszczonym aucie dużo łatwiej wykryć rdzę, szczególnie gdy dopiero powstają jej niewielkie ogniska. Najbardziej narażonymi miejscami są dolne części drzwi. Nawet nowe auta są narażone na korozje w tym miejscu!

Drugim takim miejscem są nadkola. Najczęściej po zimie, sól i kamienie mogą doprowadzić do uszkodzeń, a tu już maleńki krok do powstania rdzy.

Dużo lepiej zabezpieczone są progi auta. Jednak i one są narażone na korozję. Dlaczego? Ponieważ w zimie osadza się tam spora ilość soli i wystarczy naprawdę niewielki kamyk, by rudy kolor pojawił się na progach.

Reszta podwozia jest lepiej zabezpieczona, ale mimo wszystko warstwa ochronna może ulec uszkodzeniu. Aby łatwiej dojrzeć rdzę, podwozie należy porządnie wymyć myjką ciśnieniową.

Olej pełzający antykorozyjny – gdzie jeszcze atakuje rdza

Zwróć też szczególną uwagę na zacieki z rdzy w miejscach łączenia blach. Jeśli je tam znajdziemy, oznacza to tylko jedno. Korozja zaatakowała profile zamknięte. Oprócz zewnętrznych elementów warto również sprawdzić podłogę wewnątrz samochodu. Często woda z dywaników przedostaje się pod tapicerkę. Żeby sprawdzić te miejsca potrzeba trochę zachodu, ale lepiej sprawdzić, niż narażać się na późniejsze większe wydatki.

Likwidację ognisk korozji możemy zrobić na dwa sposoby. Możemy zlecić specjalistom albo zająć się tym samemu. Większe ogniska lepiej przekazać profesjonalistom, a z niewielkim rozprawić się samemu. Najważniejsze to być dokładnym! Krok pierwszy to oczyszczenie blachy z rdzy. Oczyszczone miejsca malujemy farbą podkładową, ubytku uzupełniamy szpachla, polerujemy i lakierujemy, a w progi od wnętrza wprowadzamy olej pełzający antykorozyjny, który zabezpieczy nam progi od środka.

Popularne tagi : worki VCI , antykorozja , zabezpieczenie antykorozyjne , środki antykorozyjne , środek antykorozyjny , ochrona przed korozją

Zadzwoń:
+42 633 53 73

Zobacz stronę:
http://www.excor.pl/pl/kontakt
olej pełzający antykorozyjny

Dojazd: