https://codeengineers.com/pl/blog/32-x-x-22-x/Rola_copywritingu_w_pozycjonowaniu-anglia-w-anglii-google.co.uk
podział majątku po rozwodzie - www.adwokat-janik.eu - Artykuł opisuje podział majątku po rozwodzie w przypadku braku intercyzy. Zobacz szczegóły wynikające z przepisów.
Zamiana kary ograniczenia wolności na karę pozbawienia wolności wymaga wykazania określonych okoliczności. kary wykonania wstrzymanie Wniosek o wstrzymanie wykonania kary opłata naliczana w pewnej wysokości.
mały zus plus dla nowych firm wozniakiewicz.net opinie minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach8-315              YT-15284 Klucz nasadowy z przegubem typu T 19mm     folia VCI

Opakowania VCI – jak działają

Opakowania antykorozyjne zawierają VCI, czyli lotne inhibitory korozji. Są to substancje chemiczne, które powoli ulatniają się z zastosowanego materiału opakowaniowego i osadzają się na powierzchni umieszczonego w nich metalowego przedmiotu. Tworzą zatem cienką warstwę ochronną, która wstrzymuje reakcje elektrochemiczne, które zachodzą między metalem a środowiskiem zewnętrznym.

Działanie opakowań VCI opiera się zatem na dodaniu do opakowania odpowiedniej ilości lotnych inhibitorów, które zapewniają ochronę wewnątrz opakowania.

Ochrona VCI jest mechanizmem dwuetapowym. Najpierw inhibitor ulatnia się, a następnie osadza się na powierzchni metalu. Lotny stan inhibitorów gwarantuje rozprowadzenie ich po całym wnętrzu opakowania i dotarciu do każdego zakamarka zabezpieczonego przedmiotu. Drugi etap ochrony to utworzenie bardzo cienkiej i jednocześnie bardzo skutecznej warstwy ochronnej na powierzchni metalu.

Największą zaletą stosowania opakowań z lotnymi inhibitorami jest prostota ich stosowania. Zabezpieczenie VCI nie wymaga dużych nakładów pracy ani przy pakowaniu, ani przy użyciu po wyjęciu z opakowania, ponieważ od razu są gotowe do użycia, bez konieczności ich czyszczenia. Poza tym większość opakowań VCI jest bezpieczna dla środowiska i nadaje się do recyklingu.

Rodzaje opakowań VCI

Opakowania VCI przyjmują różne formy, które dostosowane są do potrzeb i wymagań klientów. Przykładem mogą być opakowania antykorozyjne Excor, które znajdziemy pod postacią folii i papierów antykorozyjnych. Poza tym można znaleźć również specjalne płyny i oleje z lotnymi inhibitorami korozji, którymi można pokryć metalowe przedmioty bądź nasączyć nimi opakowanie.

 

Odpowiednie zabezpieczenie metalowego elementu na czas magazynowania i transportu wymaga nie tylko ochrony antykorozyjnej, ale również dodatkowej ochrony, np. przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dlatego na rynku można znaleźć również folie barierowe, papiery techniczne, kartony makulaturowe i maty pakowcze. Takie kompleksowe rozwiązania dają gwarancję idealnego zabezpieczenia przedmiotów nie tylko przed rdzą, ale również innymi czynnikami.

 

 

Popularne tagi: inhibitory korozji , pochłaniacze wilgociolej antykorozyjnypreparat antykorozyjnypowłoki antykorozyjne , powłoka antykorozyjna , odrdzewiacz

 

 

Zadzwoń:
+42 633 53 73

Zobacz stronę:
http://www.excor.pl/pl/kontakt
VCI

Dojazd: