https://codeengineers.com/pl/blog/5-x-x-14-x/-islandia-w-islandii-google.is%0A
https://maniolo.pl/?s=figurki+i+postacie+do+20+złotych - figurki i postacie do 20 złotych - W naszym asortymencie figurki i postacie nawet do 40 zł.
minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach8-301 szkolenie prezentacji sztuka minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach8-301
minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach8-274 fanpage dla biura nieruchomości minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach8-274          https://lulany.pl/spodnie-sportowe/     https://maniolo.pl/przelacznik-hamulca-postojowego-p-oslona-przycisku-abs-chrome-dla-f10-f07-f01-x3-f25-x4-f26-f11-f06-x5-f15-x6-f16-akcesoria-2/     felgi Ruda Śląska

Opakowania VCI – jak działają

Opakowania antykorozyjne zawierają lotne inhibitory korozji, czyli VCI. Są to substancje chemiczne, które powoli ulatniają się z zastosowanego opakowania i osiadają na powierzchniach metalowych, tworząc cienką warstwę ochronną, która hamuje reakcje zachodzące między metalem a środowiskiem. Zatem działanie opakowań z VCI opiera się na dodaniu do opakowania odpowiedniej ilości VCI, które zapewnią ochronę wewnątrz opakowania. Lotne inhibitory korozji, a właściwie ich stan pozwala na rozprowadzenie i dotarcie do każdego miejsca wewnątrz elementu, nawet tego najtrudniej dostępnego. Jony po osiadnięciu na powierzchni metalu, rozpuszczają się i wnikają w jego powierzchnię, tworząc tym samym cienką, niewidoczną, a jednocześnie niezwykle skuteczną warstwę ochronną.

Największą zaletą antykorozyjnych opakowań VCI jest ich prostota stosowania. Korzystanie z opakowań VCI nie wymaga dużych nakładów pracy przy zabezpieczaniu czy przy przygotowaniu do użycia części metalowych po wyjęciu ich z opakowania. Zabezpieczonych w ten sposób elementów nie potrzeba czyścić lub odtłuszczać przed wykorzystaniem. Dodatkowo opakowania antykorozyjne z VCI są bezpieczne dla środowiska i nadają się do recyklingu.

Opakowania VCI – rodzaje

Opakowania antykorozyjne VCI mają różne i są formy dostosowane do potrzeb i wymagań klientów. Przykładem są opakowania antykorozyjne Excor – folie oraz papiery antykorozyjne. Oprócz folii i papierów można również znaleźć specjalne płyny i oleje, a także emitery z lotnymi inhibitorami korozji.

Odpowiednie zabezpieczenie metalowego elementu na czas magazynowania i transportu wymaga często nie tylko opakowania antykorozyjnego, ale także dodatkowej ochrony, chociażby przed uszkodzeniami mechanicznymi.

 

 

Popularne tagi: produkty antykorozyjne , opakowania antykorozyjne , inhibitory korozji , lotne inhibitory korozji , pochłaniacze wilgoci , olej antykorozyjny , preparat antykorozyjny , folia aluminiowa , folia antykorozyjna , płyn antykorozyjny

Zadzwoń:
+42 633 53 73

Zobacz stronę:
http://www.excor.pl/pl/kontakt
opakowania antykorozyjne

Dojazd: