PORTALE PARTNERÓW

Tworzenie stron Łódź – jakie pytania zadawać specjaliście?

Tworzenie stron to bardzo trudne zadanie, którego nie wszyscy się podejmują. O ile przygotowanie szablonu dla bloga otwartego na wordpressie to zaledwie kilka minut konfiguracji, o tyle wykreowanie od podstaw dedykowanej strony może być już znacznie większym problemem, zajmującym nawet specjalistom kilka tygodni pracy. Jeśli chcemy stworzyć prostą stronę z podstawowymi funkcjami i mamy zapas wolnego czasu, nic nie stoi na przeszkodzie aby spróbować swoich sił w HTMLu i odpowiednim CMSie. Jeśli jednak chcemy stworzyć stronę w celach biznesowych, nie mając doświadczenia koniecznie powinniśmy zlecić projekt doświadczonym specjalistom.

Decydując się na nawiązanie współpracy, warto wcześniej przygotować sobie listę pytań, aby wiedzieć co dokładnie przedstawić osobie tworzącej naszą stronę.

  • Czego oczekujesz od swojej strony www?
  • W jaki sposób użytkownicy mają z niej skorzystać i co na niej znaleźć?
  • Dla kogo przeznaczona jest Twoja witryna?

Są to tylko trzy przykładowe pytania, ale jeśli zaczniesz dłużej myśleć na ten temat, to z pewnością przyjdą Ci do głowy inne, które mogą być równie kluczowe dla przyszłego funkcjonowania firmowej strony. Pamiętaj, że im bardziej szczegółowo opowiesz specjaliście swoją wizję witryny, tym lepiej będzie on w stanie wcielić ją do rzeczywistości. Nie zawsze danie „wolnej ręki” współpracującej firmie skutkuję najlepiej w przyszłych efektach.

Jeśli chcesz poznać pełną ofertę dotyczącą przygotowania witryn w sieci, kliknij tutaj: tworzenie stron Łódź.